Ninos S
zł 4,290.00
Obsługuje Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, Krita i inne
FUNKCJE
- 5 konfigurowalnych przycisków skrótu
- Rysik obsługujący 8192 poziomy czułości nacisku
- Szybkie podłączenie przez USB Type-C
- Rozdzielczość 5080 LPI
- Kompatybilny z systemem Android
- Różne kolory
- Obsługuje Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, Krita i inne
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
- Tablet graficzny Ninos S x 1
- Pióro P07 x 1
- Kabel USB Type-C x 1
- Wymienne końcówki x 6
- Pęseta do zmiany końcówek x 1
- Instrukcja obsługi x 1
- Karta gwarancyjna x 1
- Adapter OTG x 2
CHARAKTERYSTYKA
| Waga | 0.91 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8.11 × 6.53 × 1.42 mm |
| Technologia piórka: | Technologia rezonansu elektromagnetycznego (EMR) |
| Obszar roboczy: | 6 x 4 cali |
| Wysokość odczytu: | 10 mm |
| Klawisze skrótów: | 5 programowalnych klawiszy skrótów |
| Poziomy nacisku: | 8192 poziomy nacisku |
| Częstotliwość raportowania / Report rate: | 266RPS |
| Rozdzielczość (LPI): | 5080LPI |
| Złącza: | USB-C |
| Wymiary: | 197,5 х 156,5 х 8,7 mm |
| Kompatybilność z systemami operacyjnymi: | Android 6.0 lub nowszy, macOS 10.11 lub nowszy, Windows 7, 8, 10, 11 |
OPIS
Tablet graficzny Parblo Ninos S dla początkujących. Duże przyciski skrótu u góry. Bezprzewodowy rysik
nie wymaga ładowania.
Obszar roboczy Ninos S: 6×4 cale. Trzy kolory: Czarny, Różowy, Zielony.














