Ninos M
zł 5,490.00
Obsługa popularnych systemów operacyjnych Windows / macOS, a także urządzeń z systemem Android rozszerzy Twoje możliwości.
FUNKCJE
- 5 konfigurowalnych przycisków skrótu
- Rysik obsługujący 8192 poziomy czułości nacisku
- Szybkie i łatwe podłączenie przez USB Type-C
- Rozdzielczość 5080 LPI
- Kompatybilny z systemem Android
- Różne kolory
- Obsługuje Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, Krita i inne oprogramowanie
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
- Tablet graficzny Ninos M x 1
- Pióro P07 x 1
- Kabel USB Type-C x 1
- Wymienne końcówki x 6
- Pęseta do zmiany końcówek x 1
- Instrukcja obsługi x 1
- Karta gwarancyjna x 1
- Adapter OTG x 2
CHARAKTERYSTYKA
| Waga | 1.58 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11.23 × 8.62 × 1.38 mm |
| Technologia piórka: | Technologia rezonansu elektromagnetycznego (EMR) |
| Obszar roboczy: | 9 x 5 cali |
| Wysokość odczytu: | 10 mm |
| Klawisze skrótów: | 8 programowalnych klawiszy skrótów |
| Poziomy nacisku: | 8192 poziomy nacisku |
| Częstotliwość raportowania / Report rate: | 266RPS |
| Rozdzielczość (LPI): | 5080LPI |
| Złącza: | USB-C |
| Kompatybilność z systemami operacyjnymi: | Android 6.0 lub nowszy, macOS 10.11 lub nowszy, Windows 7, 8, 10, 11 |
| Obsługa nachylenia (tilt): | ±60° |
OPIS
Tablet graficzny Parblo Ninos М został stworzony specjalnie dla początkujących. W duże klawisze skrótów umieszczone w górnej części klawiatury. Tablet posiada również bezprzewodowy rysik nowej generacji, który nie wymaga
ładowania.
Obszar roboczy Ninos M: 9×5 cali. Model w trzech kolorach: Czarny, Różowy, Zielony.















