Intangbo S
zł 5,790.00
Obszar roboczy Intangbo M wynosi 10*6,25 cala, a Intangbo S 7*4 cale.
FUNKCJE
- Obsługuje Windows / macOS / Android
- 8192 poziomy
- Pochylenie pióra ±60°
- Rozdzielczość 5080 LPI
- 8 przycisków skrótu i kółko Dial
- Interfejs USB-C
- Obsługa programów Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, Krita i innych programów do rysowania
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
- Tablet graficzny Intangbo S x 1
- Pióro P08 x 1
- Kabel USB typu C x 1
- Końcówek x 8
- Pęseta umożliwiająca wymianę końcówek x 1
- Instrukcja obsługi x 1
- Karta gwarancyjna x 1
- Adapter OTG x 2
CHARAKTERYSTYKA
| Waga | 1.59 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11.14 × 7 × 2.13 mm |
| Technologia piórka: | Technologia rezonansu elektromagnetycznego (EMR) |
| Obszar roboczy: | 7 x 4 cali |
| Wysokość odczytu: | 10 mm |
| Klawisze skrótów: | 8 programowalnych klawiszy skrótów |
| Poziomy nacisku: | 8192 poziomy nacisku |
| Częstotliwość raportowania / Report rate: | 266RPS |
| Rozdzielczość (LPI): | 5080LPI |
| Złącza: | USB-C |
| Wymiary: | 273,9 x 169,1 x 7,5 mm |
| Kompatybilność z systemami operacyjnymi: | Android 6.0 lub nowszy, macOS 10.11 lub nowszy, Windows 7, 8, 10, 11 |
| Obsługa nachylenia (tilt): | ±60° |
OPIS
Tablety z serii Parblo Intangbo są przeznaczone dla artystów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności rysowania. Parblo Intangbo posiada funkcję pochylenia pióra w zakresie ± 60°. Tablet ten obsługuje nie tylko system Windows/macOS, ale także smartfony i tablety z systemem Android.
Tablety z serii Intangbo są dostępne w dwóch rozmiarach: rozmiar S i rozmiar M. Obszar roboczy Intangbo M wynosi 10*6,25 cala, a Intangbo S 7*4 cale.














