Coast16 Pro
zł 49,790.00
Matowa folia ochronna redukuje odblaski, chroni oczy i daje wrażenie rysowania na papierze. W pełni laminowany ekran Full HD ogranicza efekt paralaksy i poprawia komfort pracy.
Brak w magazynie
FUNKCJE
- Rozdzielczość: 1920 x 1080
- Zakres kolorów: 92% NTSC
- Перо без батареи, которое не нужно заряжать
- Czułość: 16384 poziomy
- Поддержка наклона пера ±60°
- Полностью ламинированный экран
- 6 Экспресс клавиш
- Совместим с Windows OS и Mac OS.
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
- Coast16 Pro Графический дисплей x 1
- Перо P10 x 1
- 3в1 кабель Type-C на USB,USB, HDMI x 1
- Type-C на Type-C кабель x 1
- Подставка для пера H01 x 1
- Сменные наконечники x 8
- Инструмент для замены наконечников x 1
- Перчатка x 1
- Ткань для очистки x 1
- Руководство по эксплуатации x 1
- Гарантийный талон x 1
CHARAKTERYSTYKA
| Waga | 4.0 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14.65 × 9.13 × 2.44 mm |
| Technologia piórka: | Technologia rezonansu elektromagnetycznego (EMR) |
| Obszar roboczy: | 15,6 cali |
| Wysokość odczytu: | 10 mm |
| Klawisze skrótów: | 6 programowalnych klawiszy skrótów |
| Poziomy nacisku: | 8192 poziomy nacisku |
| Częstotliwość raportowania / Report rate: | 266RPS |
| Rozdzielczość (LPI): | 5080LPI |
| Złącza: | HDMI, USB-C |
| Wymiary: | 387 x 241,5 x 12,5 mm |
| Kompatybilność z systemami operacyjnymi: | macOS 10.11 lub nowszy, Windows 7, 8, 10, 11 |
| Obsługa nachylenia (tilt): | ±60° |
| Przekątna ekranu: | 15,6 cala |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920×1080 |
| Jasność: | 220 cd/m2 |
| Współczynnik kontrastu: | 800:1 |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln kolorów |
| Kąty widzenia: | Poziomo 170°, Pionowo 170°, Poziomo 178°, Pionowo 178° @CR≥10 |
| Folia ochronna: | Antyodblaskowa folia ochronna |
| Pełna laminacja: | Tak |
| Czas reakcji (matrycy): | 30 ms |
| Gamut kolorów (NTSC): | 92% NTSC |
OPIS
Coast16 Pro to monitor graficzny nowej generacji.
Odświeżony design i profesjonalne parametry techniczne połączono w modelu Parblo Coast16 Pro z ekranem 15,6″.
Matowa folia ochronna redukuje odblaski, chroni oczy i daje wrażenie rysowania na papierze. W pełni laminowany ekran Full HD ogranicza efekt paralaksy i poprawia komfort pracy.








