Coast16 Pro Gen 2
zł 44,690.00
Coast16 Pro GEN 2 to zaktualizowana wersja modelu Coast16 Pro. Czułość nacisku została zwiększona do 16K.
Na stanie
Kategoria: Tablety graficzne z ekranem
Znacznik: Intangbo
FUNKCJE
- Rozdzielczość: 1920 x 1080
- Jasność bieli: 220 cd/m²
- Kontrast: 800:1 / 16,7 mln kolorów
- Kąt widzenia: 170° (H) x 170° (V)
- Hartowane szkło 6H, pełna laminacja
- Czas reakcji: 30 ms
- Zakres kolorów: 92% NTSC
- Waga: 1060 g / Materiał: stop aluminium
- Temperatura robocza: 0–60°C / 20–80%
- Certyfikacja: CE, FCC, RoHS
Kategoria: Tablety graficzne z ekranem
Znacznik: Intangbo
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
- Monitor graficzny Coast16 Pro Gen2 x 1
- Bezprzewodowe pióro S01 x 1
- Kabel USB Type-C x 1 / Kabel Type-C—Type-C x 1 / Kabel HDMI x 1
- Wymienne końcówki x 8
- Etui na pióro x 1
- Instrukcja x 1
- Karta gwarancyjna x 1
- Rękawiczka PR-01 x 1
- Naklejka DIY x 1
CHARAKTERYSTYKA
| Waga | 0.8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28.0 × 18.0 × 7.0 mm |
| Technologia piórka: | Technologia rezonansu elektromagnetycznego (EMR) |
| Obszar roboczy: | 15,6 cali |
| Wysokość odczytu: | 10 mm |
| Poziomy nacisku: | 16384 poziomy nacisku |
| Częstotliwość raportowania / Report rate: | 266RPS |
| Rozdzielczość (LPI): | 5080LPI |
| Złącza: | USB-C |
| Wymiary: | 387 x 241,5 x 12,5 mm |
| Kompatybilność z systemami operacyjnymi: | Android 10.0 lub nowszy, macOS 10.11 lub nowszy, Windows 8, 10 lub nowszy |
| Obsługa nachylenia (tilt): | ±60° |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920×1080 |
OPIS
Coast16 Pro GEN 2 to zaktualizowana wersja modelu Coast16 Pro. W udoskonalonej wersji zmodyfikowano zarówno oprogramowanie, jak i elementy sprzętowe. Czułość nacisku została zwiększona do poziomu 16K (po aktualizacji firmware’u).
Zaktualizowany rysik zapewnia bardziej precyzyjną kontrolę, a matowa powierzchnia poprawia komfort pracy, redukując refleksy.
Coast16 Pro GEN 2 to uniwersalny monitor graficzny z ekranem 15,6″ do rysunku, ilustracji i pracy kreatywnej.

