A640 V2
zł 3,490.00
Dzięki przystępnej cenie i najnowszym rozwiązaniom, A640 V2 będzie najlepszym wyborem dla początkujących artystów.
Na stanie
Kategoria: Tablety graficzne
Znacznik: A-V
FUNKCJE
- Obsługa systemów Windows / macOS / Android
- 8192 poziomy czułości
- Mały rozmiar 6*4 cale
- Rozdzielczość 5080 LPI
- 4 konfigurowalne przyciski skrótu
- Interfejs USB-C
- Kompatybilny z wieloma edytorami graficznymi, takimi jak: Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, Krita itp. Nadaje się także do gry w OSU.
Kategoria: Tablety graficzne
Znacznik: A-V
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
- Tablet graficzny A640 V2 x 1
- Pióro P08 x 1
- Kabel USB typu C x 1
- Wymienne końcówki x 8
- pęseta umożliwiająca wymianę końcówki x 1
- Instrukcja obsługi x 1
- Karta gwarancyjna x 1
- Adapter OTG x 2
CHARAKTERYSTYKA
| Waga | 0.78 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8.39 × 6.8 × 1.38 mm |
| Technologia piórka: | Technologia rezonansu elektromagnetycznego (EMR) |
| Obszar roboczy: | 6 x 4 cali |
| Wysokość odczytu: | 10 mm |
| Klawisze skrótów: | 4 programowalnych klawiszy skrótów |
| Poziomy nacisku: | 8192 poziomy nacisku |
| Częstotliwość raportowania / Report rate: | 266RPS |
| Rozdzielczość (LPI): | 5080LPI |
| Złącza: | USB-C |
| Wymiary: | 181 х 137 х 5,2 mm |
| Kompatybilność z systemami operacyjnymi: | Android 6.0 lub nowszy, macOS 10.11 lub nowszy, Windows 7, 8, 10, 11 |
OPIS
A640 V2 — to unowocześniony model tabletu graficznego A640. W tej wersji zoptymalizowaliśmy tablet i rozwiązaliśmy problem drżenia podczas bardzo powolnego rysowania. Ta wersja obsługuje również system Android 6.0 lub nowszy (w tym smartfony i tablety z systemem Android). Ze względu na przystępną cenę i najwyższej klasy funkcje, A640 V2 będzie najlepszym wyborem dla początkujących artystów.
















