A610PLUS V2
zł 7,490.00
A610PLUS V2 będzie świetnym wyborem do nauki rysowania.
Brak w magazynie
FUNKCJE
- Поддержка Windows / macOS / Android
- 8192 уровня чувствительности к нажиму
- Тканевая отделка задней стенки
- Разрешение 5080 LPI, Скорость отклика 266 RPS
- 10 настраиваемых экспресс клавиш
- Интерфейс USB-C
- Наклон пера ±60°
- Совместим со множеством графических редакторов таки как: Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, Krita, etc. and support palying OSU game.
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
- Графический планшет A610PLUS V2 x 1
- Перо без батареи P08 x 1
- USB Type-c кабель x 1
- Наконечники для пера x 8
- Пинцет для смены наконечников x 1
- Перчатка PR-01 x 1
- Ткань для очистки x 1
- Инструкция x 1
- Гарантийный талон x 1
- OTG адаптер x 2
CHARAKTERYSTYKA
| Waga | 2.74 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14.56 × 9.84 × 1.61 mm |
| Technologia piórka: | Technologia rezonansu elektromagnetycznego (EMR) |
| Obszar roboczy: | 10 x 6,5 cali |
| Wysokość odczytu: | 10 mm |
| Klawisze skrótów: | 10 programowalnych klawiszy skrótów |
| Poziomy nacisku: | 8192 poziomy nacisku |
| Częstotliwość raportowania / Report rate: | 266RPS |
| Rozdzielczość (LPI): | 5080LPI |
| Złącza: | USB-C |
| Wymiary: | 350 х 233 х 8 мм |
| Kompatybilność z systemami operacyjnymi: | Android 6.0 lub nowszy, macOS 10.11 lub nowszy, Windows 7, 8, 10, 11 |
OPIS
A610PLUS V2 to odświeżona wersja tabletu graficznego A610PLUS.
A610PLUS V2 obsługuje system Android 6.0 lub nowszy (w tym smartfony i tablety z Androidem) oraz funkcję nachylenia pióra ±60°.
Dzięki temu A610PLUS V2 sprawdzi się zarówno u początkujących, jak i w codziennej pracy kreatywnej.









