Coast12 Pro
zł 29,990.00
Ten monitor graficzny obsługuje nachylenie pióra, ma klawisze skrótów na obudowie oraz pokrętło Dial. Możliwe jest podłączenie jednym kablem Type‑C–Type‑C.
Brak w magazynie
FUNKCJE
- 11.6 дюймовый IPS экран с разрешением 1920 х 1080
- Цветовая гамма достигает 72% NTSC (100%sRGB)
- Перо без батареи, которое не нужно заряжать
- 8192 уровней чувствительности к нажиму
- Поддержка наклона пера ±60°
- Полностью ламинированный экран
- Алюминиевая задняя часть
- 6 экспресс клавиш и Dial кольцо
- Совместим с Windows OS и Mac OS.
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
- Coast12 Pro Графический дисплей x 1
- Перо P08 x 1
- USB Type-c кабель x 1
- Type-C – Type-C кабель x 1
- HDMI кабель x 1
- Подставка для пера H01 x 1
- Сменные наконечники x 8
- Инструмент для замены наконечников x 1
- Перчатка x 1
- Ткань для очистки x 1
- Руководство по эксплуатации x 1
- Гарантийный талон x 1
CHARAKTERYSTYKA
| Waga | 4.0 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14.65 × 9.13 × 2.44 mm |
| Technologia piórka: | Technologia rezonansu elektromagnetycznego (EMR) |
| Obszar roboczy: | 11,6 cali |
| Wysokość odczytu: | 10 mm |
| Klawisze skrótów: | 8 programowalnych klawiszy skrótów |
| Poziomy nacisku: | 8192 poziomy nacisku |
| Częstotliwość raportowania / Report rate: | 266RPS |
| Rozdzielczość (LPI): | 5080LPI |
| Złącza: | mini HDMI, USB-C |
| Wymiary: | 358 x 218 x 12 mm |
| Kompatybilność z systemami operacyjnymi: | macOS 10.11 lub nowszy, Windows 7, 8, 10, 11 |
| Obsługa nachylenia (tilt): | ±60° |
| Przekątna ekranu: | 11,6 cala |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920×1080 |
| Rozstaw pikseli (pixel pitch): | 0,153 x 0,153 mm |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln kolorów |
| Kąty widzenia: | Poziomo 178°, Pionowo 178° @CR≥10 |
| Twardość powierzchni: | Szkło hartowane 6H |
| Folia ochronna: | Antyodblaskowa folia ochronna |
| Pełna laminacja: | Tak |
| Czas reakcji (matrycy): | 25ms |
| Gamut kolorów (NTSC): | 72% NTSC |
OPIS
Coast12 Pro to monitor graficzny dla osób rozpoczynających pracę z tabletem z ekranem.
Wyposażony jest w ekran IPS 11,6" o wysokiej rozdzielczości oraz ulepszonej gamucie kolorów.
Obsługuje nachylenie pióra, posiada klawisze skrótów na obudowie oraz pokrętło Dial. Możliwe jest także podłączenie jednym kablem Type‑C–Type‑C (w zależności od możliwości portu USB‑C w komputerze).







