Intangbo M
zł 8,590.00
Tablety z serii Intangbo są dostępne w dwóch rozmiarach: rozmiar S i rozmiar M. Obszar roboczy Intangbo M wynosi 10*6,25 cala, a Intangbo S 7*4 cale.
FUNKCJE
- Obsługa systemów Windows / macOS / Android
- 8192 poziomy czułości
- Nachylenie pióra ±60°
- Rozdzielczość 5080 LPI
- 8 konfigurowalnych przycisków skrótu i kółko Dial
- USB-C
- Obsługa programów Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, Krita i innych programów do rysowania
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
- Tablet graficzny Intangbo M x 1
- Pióro P08 x 1
- Kabel USB typu C x 1
- Końcówki x 8
- Pęseta umożliwiająca wymianę końcówek x 1
- Instrukcja obsługi x 1
- Karta gwarancyjna x 1
- Adapter OTG x 2
CHARAKTERYSTYKA
| Waga | 2.5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11.8 × 9.9 × 2.4 mm |
| Technologia piórka: | Technologia rezonansu elektromagnetycznego (EMR) |
| Obszar roboczy: | 10 x 6,5 cali |
| Wysokość odczytu: | 10 mm |
| Klawisze skrótów: | 8 programowalnych klawiszy skrótów |
| Poziomy nacisku: | 8192 poziomy nacisku |
| Częstotliwość raportowania / Report rate: | 266RPS |
| Rozdzielczość (LPI): | 5080LPI |
| Złącza: | USB-C |
| Wymiary: | 355 x 233,5 x 8 mm |
| Kompatybilność z systemami operacyjnymi: | Android 6.0 lub nowszy, macOS 10.11 lub nowszy, Windows 7, 8, 10, 11 |
| Obsługa nachylenia (tilt): | ±60° |
OPIS
Tablety z serii Parblo Intangbo są przeznaczone dla artystów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności rysowania. Parblo Intangbo posiada funkcję pochylenia pióra w zakresie ± 60°. Tablet ten obsługuje nie tylko system Windows/macOS, ale także smartfony i tablety z systemem Android.
Tablety z serii Intangbo są dostępne w dwóch rozmiarach: rozmiar S i rozmiar M. Obszar roboczy Intangbo M wynosi 10*6,25 cala, a Intangbo S 7*4 cale.















