Intangbo X7
zł 6,590.00
Intangbo X7 to nowa generacja tabletów z serii Intangbo. Tablety te działają z nową technologią i nowym pasywnym piórem S01. Dostępne w 3 kolorach: czarnym, delikatnym różu i miętowej zieleni.
FUNKCJE
- Obsługuje systemy Windows / macOS / Android / Chrome OS
- USB-C
- 8192 poziomy czułości
- Nachylenie pióra ±60°
- Rozdzielczość 5080 LPI
- 5 konfigurowalnych przycisków skrótu i kółko Dial
- 2 przyciski na piórze
- Kompatybilny z większością programów graficznych: Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, Krita i innymi, obsługuje grę w OSU
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
- Tablet graficzny Intangbo X7 x 1
- Bezprzewodowe pióro S01 x 1
- Kabel USB typu C x 1
- Wymienne końcówki do pióra x 8
- Adapter OTG do Type-C x 1
- Instrukcja obsługi x 1
- Karta gwarancyjna x 1
- Rękawiczka PR-01 x 1
- Naklejka DIY x 1
CHARAKTERYSTYKA
| Waga | 0.8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 18 × 7 mm |
| Technologia piórka: | Technologia rezonansu elektromagnetycznego (EMR) |
| Obszar roboczy: | 7 x 4 cali |
| Высота ㅤㅤсчитывания: | 10 мм |
| Klawisze skrótów: | 5 programowalnych klawiszy skrótów |
| Poziomy nacisku: | 8192 poziomy nacisku |
| Częstotliwość raportowania / Report rate: | 266 PPS |
| Rozdzielczość (LPI): | 5080LPI |
| Złącza: | USB-C |
| Wymiary: | 271 x 166 x 7,2 mm |
| Kompatybilność z systemami operacyjnymi: | Android 6.0 lub nowszy, Chrome OS 88 lub nowszy, Harmony OS 1.0 lub nowszy, MacOS 10.12 lub nowszy, Windows 7, 8, 10 |
| Obsługa nachylenia (tilt): | ±60° |
OPIS
Intangbo X7 to nowa generacja tabletów z serii Intangbo. Tablety działają w oparciu o nową technologię i nowe pióro pasywne S01. Główne cechy tej technologii to całkowite wyeliminowanie efektu jittera (drgania kursora) podczas rysowania. Całkowicie zmieniono konstrukcję mocowania końcówki – teraz wkład jest nieruchomy, co pozwala na rysowanie jeszcze bardziej precyzyjnych lini. Zmieniono także kształt i długość końcówek. Nie ma różnicy w odczuciach między rysowaniem na tablecie i na papierze.
Intangbo X7 jest kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi: obsługuje Windows i macOS, telefony/tablety z Androidem i urządzenia Chromebook. Na obudowie znajduje się przełącznik do przejść między trybami.
Tablet posiada 5 konfigurowalnych przycisków i pokrętło sterujące. Za ich pomocą można dostosować najbardziej potrzebne funkcje, aby rysowanie było jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.
Modele Intangbo X7 dostępne są w 3 kolorach: czarnym, delikatnym różu i miętowej zieleni. Pióro, końcówki i przewody kolorystycznie są dopasowane do koloru samego tabletu.


















