Coast22 Pro
zł 76,990.00
Ten monitor graficzny obsługuje nachylenie pióra i ma 6 klawiszy skrótów na obudowie. Możliwe jest podłączenie jednym kablem Type‑C–Type‑C.
Brak w magazynie
FUNKCJE
- 21.5 дюймовый TFT экран с разрешением 1920 х 1080
- Цветовая гамма достигает 92% NTSC (130%sRGB)
- Перо без батареи, которое не нужно заряжать
- 8192 уровней чувствительности к нажиму
- Поддержка наклона пера ±60°
- Полностью ламинированный экран
- Антибликовая матовая пленка
- 6 экспресс клавиш
- Совместим с Windows OS и Mac OS.
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
- Coast22 Pro Графический дисплей x 1
- Перо P11 x 1
- USB Type-c кабель x 1
- Type-C – Type-C кабель x 1
- Адаптер питания x 1
- Подставка для пера x 1
- Сменные наконечники x 8
- Инструмент для замены наконечников x 1
- Перчатка x 1
- Ткань для очистки экрана x 1
- Руководство по эксплуатации x 1
- Гарантийный талон x 1
CHARAKTERYSTYKA
| Waga | 4.0 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14.65 × 9.13 × 2.44 mm |
| Technologia piórka: | Technologia rezonansu elektromagnetycznego (EMR) |
| Obszar roboczy: | 21,5 cali |
| Wysokość odczytu: | 10 mm |
| Klawisze skrótów: | 6 programowalnych klawiszy skrótów |
| Poziomy nacisku: | 8192 poziomy nacisku |
| Częstotliwość raportowania / Report rate: | 250 PPS |
| Rozdzielczość (LPI): | 5080LPI |
| Złącza: | USB-C |
| Wymiary: | 518,5 x 316,5 x 21 mm |
| Kompatybilność z systemami operacyjnymi: | macOS 10.12 lub nowszy, Windows 8, 10 lub nowszy |
| Obsługa nachylenia (tilt): | ±60° |
| Przekątna ekranu: | 21,5 cala |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920×1080 |
| Rozstaw pikseli (pixel pitch): | 0,248 x 0,248 mm |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln kolorów |
| Kąty widzenia: | Poziomo 170°, Pionowo 170° |
| Twardość powierzchni: | Szkło hartowane 6H |
| Folia ochronna: | Antyodblaskowa folia ochronna |
| Pełna laminacja: | Tak |
| Czas reakcji (matrycy): | 30 ms |
| Gamut kolorów (NTSC): | 92% NTSC |
OPIS
Coast22 Pro to monitor graficzny z ekranem dotykowym do Twojej twórczości.
Wyposażony jest w ekran 21,5" o wysokiej rozdzielczości i szerokiej gamucie kolorów. Możliwe jest podłączenie jednym kablem Type‑C–Type‑C (w zależności od możliwości portu USB‑C w komputerze).





