A610 Pro
zł 9,190.00
Funkcjonalność tabletu graficznego Parblo A610 Pro zwiększa osiem przycisków skrótów i kółko Dial funkcyjnej do powiększania, zmiany rozmiaru pędzla itp.
Na stanie
Kategoria: Tablety graficzne
Znacznik: A-V
FUNKCJE
- Obsługa systemów Windows / macOS / Android
- 8192 poziomy czułości
- Rozmiar 10 na 6,25 cala
- Rozdzielczość 5080 LPI
- 8 konfigurowalnych przycisków skrótu i kółko Dial
- Interfejs USB-C
- Kompatybilny z wieloma edytorami graficznymi, takimi jak: Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, Krita itp. Nadaje się także do gry w OSU.
Kategoria: Tablety graficzne
Znacznik: A-V
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
- Tablet graficzny A610 Pro x 1
- Pióro P08 x 1
- Kabel USB typu C x 1
- Wymienne końcówki x 8
- Pęseta do zmiany końcówek x 1
- Instrukcja obsługi x 1
- Karta gwarancyjna x 1
- Adapter OTG x 2
- Rękawiczka x 1
CHARAKTERYSTYKA
| Waga | 0.78 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8.39 × 6.8 × 1.38 mm |
| Technologia piórka: | Technologia rezonansu elektromagnetycznego (EMR) |
| Obszar roboczy: | 10 x 6,5 cali |
| Wysokość odczytu: | 10 mm |
| Klawisze skrótów: | 8 programowalnych klawiszy skrótów |
| Poziomy nacisku: | 8192 poziomy nacisku |
| Częstotliwość raportowania / Report rate: | 266RPS |
| Rozdzielczość (LPI): | 5080LPI |
| Złącza: | USB-C |
| Wymiary: | 355 x 233,5 x 8 mm |
| Kompatybilność z systemami operacyjnymi: | Android 6.0 lub nowszy, macOS 10.11 lub nowszy, Windows 7, 8, 10, 11 |
OPIS
A610 Pro to model o stylowym wyglądzie, niezwykle przyjaznym dla użytkownika interfejsie i wszystkich nowoczesnych i niezbędnych funkcjach.




