Ninos N7B
zł 4,590.00
Obsługa Windows, macOS, Chrome OS oraz urządzeń z Androidem poszerza Twoje możliwości.
Brak w magazynie
FUNKCJE
- Pióro z 8192 poziomami czułości na nacisk
- Szybkie i łatwe połączenie USB typu C
- Rozdzielczość 5080 LPI
- Zgodność z systemami Android, Windows, macOS i Chrome OS
- Obsługa programów Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, Krita i innych programów do rysowania
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
- Tablet graficzny Ninos N7B x 1
- Pióro P08 x 1
- Kabel USB typu C x 1
- Końcówki do pióra x 6
- Pęseta umożliwiająca wymianę końcówek x 1
- Instrukcja obsługi x 1
- Karta gwarancyjna x 1
- Adapter OTG x 2
CHARAKTERYSTYKA
| Waga | 1.58 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11.23 × 8.62 × 1.38 mm |
| Technologia piórka: | Technologia rezonansu elektromagnetycznego (EMR) |
| Obszar roboczy: | 10 x 6,5 cali |
| Wysokość odczytu: | 10 mm |
| Obsługa nachylenia (tilt): | ±60° |
| Poziomy nacisku: | 8192 poziomy nacisku |
| Częstotliwość raportowania / Report rate: | 266RPS |
| Rozdzielczość (LPI): | 5080LPI |
| Złącza: | USB-C |
| Kompatybilność z systemami operacyjnymi: | Android 6.0 lub nowszy, Chrome OS 88 lub nowszy, macOS 10.12 lub nowszy, Windows 8, 10 lub nowszy |
OPIS
Tablet graficzny Parblo Ninos N7B został stworzony z myślą o początkujących.
Model wyposażono w bezbateryjne pióro nowej generacji, które nie wymaga ładowania i obsługuje nachylenie.
Obsługa Windows, macOS, Chrome OS oraz urządzeń z Androidem poszerza Twoje możliwości.






